Szkoła Podstawowa w Zasowie

Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

Alicja Przydzielska, Justyna Typer i Izabela Zygmunt zajęły I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym dziewcząt, rozegranej 9 stycznia 2014 w Nowej Sarzynie.

Drużyna LUKS ZSP Zasów w składzie: Justyna Zielińska, Wiktoria Typer i Kinga Typer zajęła V miejsce w rozegranych 19 października w Nowej Sarzynie Mistrzostwach Podkarpacia Uczniowskich Klubów Sportowych w tenisie stołowym (rocznik 2001 - 2002).

W GMINNEJ GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w indywidualnych biegach przełajowych Marek Wawrzonek zajął II miejsce, Alicja Przydzielska III miejsce i Paweł Dubiel III miejsce, a Patrycja Typer IV miejsce.

W Gminnych  Indywidualne Biegach  Przełajowych Szkół Podstawowych Anna Nosal zajęła III miejsce, a Jakub Wawrzonek V miejsce i awansowali do zawodów powiatowych.